بیمه مسافرتی سامان

برای یک سفر خوب لازم است برنامه‌ریزی دقیقی داشته باشیم. معمولا قبل از مسافرت برنامه‌ریزی‌ می‌کنیم، از برنامه‌ریزی برای رزرو هتل و خرید بلیط هواپیما تا برنامه‌های داخل سفر، اما همیشه همه چیز طبق برنامه‌ریزی ما پیش‌ نمی‌رود؛ ممکن است به هر دلیلی برنامه سفر بهم بریزد؛ از کنسل شدن پرواز به علت تغییر شرایط آب و هوایی تا بیماری یکی از اعضای خانواده و هیچ یک از این مسائل قابل پیش‌بینی نیست. ایجاد آمادگی برای اتفاقات پیش بینی نشده هم نوعی برنامه ریزی است که اهمیت ویژه ای دارد بیمه سامان به شما کمک می کند برای آنچه ممکن است طبق برنامه پیش نرود آماده باشید .

انواع وضعیتهای نامطلوب که ممکن است سفر شما را تحت تاثیر قرار دهد :

هزینه‌های بیمارستانی و جراحی شامل :به دلیل شرایط آب و هوایی، تغییر در رژیم غذایی و یا هر دلیل دیگری دچار گرمازدگی، مسمومیت یا بیماری شده اید و نیاز به مراقبتهای پزشکی دارید.
چمدانتان به سرقت رفته است و یا آن را در فرودگاه گم کرده اید و نیاز به وسایل ضروری دارید.
کیف دستی حامل داروهای روزانه خود را فراموش کرده اید و می بایست هرچه زودتر به پزشک مراجعه کنید.
کیف پول و مدارک شناسایی شما به سرقت رفته است و نیازمند پول و مدارک جدید هستید.

به طور کلی در تعریف بیمه مسافرتی می توان گفت، بیمه نامه عبارت است از پوشش صدمات بدنی و بیماری بیمه شده که پس از شروع سفر بروز نموده و یا عارضه ناگهانی و غیر قابل پیش بینی که ابتلا به آن یا آغاز آن، پس از شروع سفر بوده و موجب درخواست امداد از طرف بیمه شده یا نمایندگان وی شود. بدین ترتیب با وجود یک بیمه نامه معتبر نظیر بیمه مسافرتی سامان می توان از جبران هزینه های بستری و درمان در بیمارستانها و مراکز پزشکی، انتقال به مراکز درمانی در اثر حادثه و یا بیماری، فوریتهای دندانپزشکی، ارسال داروهای ضروری،حواله وجه نقد و ... آسوده خاطر بود.

انواع بیمه مسافرتی

بیمه نامه های مسافرتی به صورت انفرادی و گروهی ، هم در سفرهای داخلی و هم در سفرهای خارجی، قابل خریداری و استفاده می باشد.


• در بیمه های انفرادی بیمه گزار ( شخص حقیقی)، قادر خواهد بود به صورت آنلاین یا حضوری، با مراجعه به یکی از دفاتر بیمه، کپی گذرنامه، مدت اقامت و مقصد سفر خود را ارائه و نسبت به خرید بیمه مسافرتی اقدام نماید. شما می توانید به سادگی و با ارسال تصویرمدارک لازم به شماره واتساپ نمایندگی 15095 به شماره 09387722066 به صورت غیر حضوری بیمه نامه خود را دریافت نمایید
• بیمه های گروهی مختص تورهای مسافرتی است. در این بیمه نامه، بیمه گزار می تواند شخصیت حقیقی و یا حقوقی داشته باشد و با توجه به مدت زمان سفر و سرمایه مورد نظر خود، نسبت به خرید بیمه مسافرتی سامان اقدام نماید.

شرایط کلی بیمه نامه های گروهی


• حداقل تعداد بیمه شدگان 10 نفر می باشد.
• سرمایه بیمه به طور معمول برای هر بیمه شده، 10.000.000 ریال تا 300.000.000 ریال می باشد.
• هزینه های پزشکی، 10 % سرمایه بیمه برای هر بیمه شده می باشد.
• صدور بیمه نامه مسافرتی گروهی برای افراد 0 تا 80 سال امکانپذیر است.
• این بیمه نامه، اغلب جهت بیمه تورهای داخلی، خارجی و اردوهای تحصیلی استفاده می شود.

پوششهای بیمه مسافرتی سامان در سفرهای خارجی

پرداخت و جبران هزینه های پزشکی و بستری در مراکز درمانی خارج از کشور؛ اعم از هزینه های بستری در بیمارستان، جراحی، معاینات پزشکی و داروهای تجویز شده از جانب پزشک در صورت بروز بیماری یا صدمات جسمانی بیمه شده در خارج از ایران.

جابجایی یا بازگرداندن بیمه شده به کشور در طول سفر در اثر بیماری یا حادثه؛ در صورت بروز هر گونه حادثه یا بیماری ناگهانی بیمه شده، انتقال وی به یک مرکز درمانی مجهز و یا بازگرداندن وی به کشور محل اقامت خود صورت خواهد گرفت. ممکن است با توجه به موقعیت و یا وخامت حال بیمه شده، وی به وسیله آمبولانس و یا سایر وسایل نقلیه، به نزدیکترین مرکز درمانی انتقال یافته و یا در شرایط حادتر به کشورش بازگردانیده شود. پرداخت هزینه های فوریت دندانپزشکی؛ اعم از هزینه های معالجه دندان درد، درمان عفونت و کشیدن دندان.

بازگشت اعضای بلافصل خانواده همراه بیمه شده به کشور؛ در صورتی که بیمه شده، بیش از ۱۰ روز نیازمند بستری در بیمارستان باشد،هزینه بازگشت یکی از اعضای بلافصل خانواده وی به کشور محل اقامت، پرداخت خواهد گردید.

بازگرداندن جسد متوفی؛ اگر بیمه شده بر اثر حوادث مشمول بیمه نامه فوت کند، تمهیدات لازم و هزینه های مورد نیاز جهت بازگرداندن جسد وی به کشور محل اقامتش تأمین خواهد شد

سفر اضطراری یکی از اعضای بلافصل خانواده؛ در صورتی که بیمه شده به علت حوادث و یا بیماریهای مشمول در بیمه نامه، بیش از ۱۰ روز در بیمارستان بستری شود، هزینه سفر یکی از اعضای بلافصل خانواده وی، از کشور محل اقامت بیمه شده، تأمین خواهد شد.

بازگشت اضطراری به کشور به دلیل فوت یکی از اعضای نزدیک خانواده؛ در صورتی که بیمه شده به دلیل فوت ناگهانی یکی از اعضای نزدیک خانواده خود ( تا بستگان درجه دوم)، ناچار به توقف سفر و بازگشت به کشور محل اقامت باشد، هزینه سفر او به کشور پرداخت خواهد شد.

بیمه تکمیلی گروهی سامان

حواله تضمین وجوه نقد

حواله وجوه نقد

جبران هزینه های ناشی از فقدان گذرنامه، گواهینامه رانندگی و شناسنامه در خارج از کشور؛ در صورت مفقود شدن گذرنامه، گواهینامه رانندگی و شناسنامه بیمه گذار در خارج از کشور، شرکت بیمه، موظف است علاوه بر ارائه اطلاعات لازم جهت طی مراحل اداری مربوطه در مراجع قانونی و مؤسسات محلی برای بدست آوردن مدارک مفقود یا سرقت شده، هزینه های جابجایی و صدور المثنی آنها را نیز تا سقف مندرج در بیمه نامه تقبل نماید.

مساعدت حقوقی؛ در صورتی که بيمه شده به موجب قوانین مدنی كشوری که به آن سفر کرده است و در رابطه با خسارت اتفاقی وارد به شخص ثالث و يا عدم رعايت قوانين و مقررات اجرایی محلی به عنوان يک شهروند ساده تحت تعقيب قرار گيرد هزينه های دفاع قانونی از وی به استثناء مسئوليتهايی كه ناشی از استفاده، تملک يا نگهداری وسيله نقليه موتوری باشد تا سقف مندرج در بیمه نامه قابل پرداخت است.


جبران خسارت فقدان بار تحویلی به هواپیما.
جبران خسارت تاخیر در ورود بار همراه مسافر؛ در صورتی که چمدان تحویل داده بیمه شده به شرکت هواپیمایی در زمان ورود به کشور مقصد، به وی تحویل داده نشود، هزینه های خرید لوازم و مواد بهداشتی ضروری تا سقف مندرج در بیمه نامه قابل پرداخت خواهد بود.
یافتن و ارسال بار و ملزومات شخصی.

پوشش تأخیر در حرکت؛ در صورتی که وسیله نقلیه عمومی مورد استفاده بیمه گزار، حداقل ۶ ساعت تأخیر داشته باشد، هزینه های تقبل شده به دلیل این تأخیر، تا سقف مندرج در بیمه نامه، به بیمه شده پرداخت خواهد شد.

بازگرداندن کودکانی که بی سرپرست مانده اند؛ در صورتی که بیمه شده به علت بیماری، فوت و یا انتقال به کشور متبوع، قادر به مراقبت از فرزند زیر ۱۵ سال خود نباشد، هزينه برگشت فرزند وی به ايران تحت نظارت يک سرپرست، قابل پرداخت خواهد بود.

تعرفه لیست قیمت انواع بیمه مسافرتی :

بیمه تکمیلی گروهی سامان

لیست قیمت بیمه مسافرتی سامان با پوشش کرونا :

لیست قیمت بیمه مسافرتی سامان با پوشش کرونا تا سقف 50000 یورو شنگن ،آمریکا و کانادا و سایرکشورها :

لیست قیمت بیمه مسافرتی سامان بدون پوشش کرونا تا سقف 50000 یورو شنگن ،آمریکا و کانادا و سایرکشورها :

لیست قیمت بیمه مسافرتی سامان با پوشش کرونا تا سقف 70000 یورو برای امارات متحده عربی ،100000 برای تایلند و 50000 یورو برای ترکیه ،مالدیو و کنیا، ارمنستان ، روسیه،بلغارستان،گرجستان،سریلانکا :

لیست قیمت بیمه مسافرتی دانشجویی سامان و پوشش بیماریهای سابقه دار تا سقف 70000 یورو:

واژه های کلیدی : بیمه مورد تایید سفارت،بیمه دانشجویی سامان،بیمه مسافرتی داخلی ،بیمه مسافرتی تورها،بیمه مسافرتی با پوشش کرونا،بیمه مسافرتی سامان،بیمه مسافرتی ،بهترین نرخ بیمه مسافرتی سامان،بهترین قیمت بیمه مسافرتی سامان،بیمه مسافرتی تراویس،Travel insurance، saman travel insurance